Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

Genel Bilgiler

Alanya şehir merkezine 6 km, Antalya Havaalanı’na 120 km uzaklıkta olan Hotel Mirabell, siz ve aileniz için her şeyi düşünmüş. 6200 metrekarelik bir alan üzerine kurulan tesis, kendine ait plajı ile de dikkat çekiyor. Bir adet açık havuzu ve çocuk havuzu bulunan tesiste ayrıca aqua parklı havuz da bulunmaktadır. Burada ailenizle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Deniz manzaralı 171 odasıyla Hotel Mirabell, internet, bilardo, masa tenisi, tenis, dart, bisiklet, fitness ile pek çok hizmet sağlamaktadır. Ayrıca animasyon ve canlı müzik bulunan otelde, akşamları eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm yılın yorgunluğunu hala üzerinizde taşıyorsanız, sauna ve spada tamamen dinlenebilir ve huzurlu bir ruh hali ile evinize geri dönebilirsiniz.

Herşey Dahil 

10:00 – 23:00 saatleri arasında geçerli olup tüm yerli alkollü alkolsüz içecekler ücretsizdir.

Sabah Kahvaltısı 07:30-09:30

Öğle Yemeği 12:30-14:00

Snack Service 10:30-12:00//15:00-17:00

Çay Saati 16:00-16:45

Akşam Yemeği 19:30-21:30

 

 

Otel Giriş Saati

14:00

Otel Çıkış Saati

12:00

Otel Hizmetleri

  • Açık Yüzme Havuzu
  • Aqua Park
  • Çocuk Havuzu
  • Fitness
  • Kapalı Restoran
  • Sauna
  • Türk Hamamı

Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Antalya

Antalya

Antalya, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2013 itibarıyla 2.158.265 nüfusa sahiptir. Tamamı Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer alır ve Antalya Körfezi’yle Batı Torosların arasında kurulmuştur. Yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin altıncı büyük ilidir. Güneyinde Akdeniz, batısında Muğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman ve Mersin illeri vardır.

Antalya şehri, 1980 yılından itibaren ve uygun iklim koşulları ve turizm etkinlikleri nedeniyle hızla gelişmiş ve buna paralel olarak il de günümüzde Türkiye’nin beşinci kalabalık ili olmuştur. Antalya’da ekonomik hayat büyük oranda ticaret, tarım ve turizme dayalıdır.

Tarih ve Kültür

Attalos Yurdu anlamına gelen Antalya, II. Attalos tarafından kurulmuştur. M.S. 130'da Hadrianus'un Attaleia'yı ziyaret etmesi, şehrin gelişmesini sağlamıştır. Surların park dışındaki kısmında restorasyonu yapılan Hadrain Kapısı, Antalya'nın en güzel antik eserlerinden biridir. Kaleiçi'indeki surlar Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı devirlerinin ortak eseridir. Burada yer alan evlerin karakteristik yapıları, Antalya'nın sadece mimari tarihi hakkında fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda bölgedeki yaşam tarzını, gelenek ve görenekleri en iyi şekilde yansıtır. 1972 yılında Antalya iç limanı ve Kaleiçi semti, SIT bölgesi olarak koruma altına alınmıştır.
Şehir Rehberi