ORUÇOĞLU THERMAL RESORT HOTEL

Konaklama Tipi

YARIM PANSİYON

Otel Özellikleri

A La Carte Restoran(*), Bar(*), Bilardo(*), Güzellik Merkezi(*), Hamam(*), Kablosuz İnternet, Kapalı Restoran, Masa Tenisi(*), Masaj(*), Sauna(*), Spa Merkezi(*), Termal Havuz, Basketbol, Voleybol. (*) işaretlenmiş aktiviteler ücretlidir.

Konum Bilgisi

Demirçevre, Kütahya Karayolu 14.km, 03100 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Aktiviteler

Spa & Wellness

İnsanoğlu, antik Sparta'dan beri su, koku, buhar ve dokunuşun adresi olan Spa deneyiminden vazgeçmedi. Spa ritüelleri kendinizi tümüyle iyi hissetmeniz adına; beden, zihin ve ruh arasında birlik kurulmasına yardım eder.

Tesis bu bilinçle sudan gelen sağlığın gücünü kullanarak, terapi ruhuna uygun dingin ortamlarda, konusunda ihtiras sahibi personeli ile hem ruhsal hem de bedensel bakımınıza, size özel terapilerle destek veriyor, termal keyfi ile kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlıyor.

Masajın Büyülü Dünyası

Klasik İsveç usulü Relax Masajı, bitki özü kaynaklı Medikal Masaj, rahatsız bölge odaklı Lokal Medikal Masaj, şifalı ot ve çiçek yağları ile Aroma Terapi Masajı, negatif elektiriği önleyici Isıtılmış Volkanik Taş Masajı, kan dolaşımını düzenleyici Ayak Masajı, enerji dengesizliğini düzenleyen Refleksoloji, ödem ve toksin atıcı Manuel Lenf Drenaj, selülit alanlarına uygulanan Anti Selülit Masajı, doğa mucizesi saf zeytinyağı ile uygulanacak Sıcak Naturel Yağ Masajı ve dünyanın diğer ayrıcalıklı masajları tesiste termal su ile birleştiğinde mucizeler yaratıyor.

Yaşlanmayı Geciktirin

Günlül yaşamda hasret kaldığınız her şey burada elinizin altında olacak. Bağışıklık sisteminiz için özel hazırlanan bitkisel formüller ile güçlenin. Size özel zayıflama uygulamaları ve kavitasyon ile vücudunuzu sıkılaştırın. Bitkisel ve özel sağlıklı içeceklerle çeşitlendirilen etkili bakım kürleri ile tazelenin. Kuaför ve güzellik merkezi ile solaryum gibi hizmetler güzelliğinize güzellik katmak için yanıbaşınızda.

Mucize Banyolar

Yaklaşık 6bin yıl önce Sümerler ile başlayan, Türkler'le devam eden ve medeniyetin ilk şartı, temizliğin ve arınmanın simgesidir banyo. Ustasından özel kese, ardından doğal lif ile aromatik köpük uygulaması ve 1001 Gece Masallarının esintisinde Şehrazat Bakımı; ikramlar eşliğinde köpük masajı.

Doğa harikaları bitkilerle hazırlanmı, tansiyon, stres, depresyona karşı dinginlik ve rahatlık sağlayan 'Aroma Terapi ve Bitki Banyosu' her an hizmetinizde.

Geleneksel Türk hamamı ve sauna, modern jakuzi ve size özel aile banyolarıyla şifalı termal sularıyla sizleri beklemektedirler.

Bakımlı Yaşamanın Altın Sırları

Termal suyun yenileyici gücünü eşsiz uygulamalar eşliğinde deneyin. Hücre yenilenmesini arttıran termal su ile gençleşin, dirileşin.

Buhar banyosu ve tonikleme uygulamalı cilt bakımı, iyonizasyon, yüksek frekans, lifting masajı gibi işlemlerle gerçekleşen prenses cilt bakımı, yaşlanma gecitirici, hücre yenileyici, siyah nokta arındırıcı, ampul, oksijen ve ped uygulamalı oksijenli cilt ve göz bakımı, Kleopatra'nın da uyguladığı bilinen, hücre fonksiyonlarını dengeleyen 24 ayar altın parçacıkları ile uygulanan Altın Maske Bakımı tesisin tecrübeli estatisyenleri farkıyla...

Hekim kontrollü fizik tedavi, hot pack, ultrason, tens, kısa dalga diatermi, mevzi ziya banyosu, enfrarüj, interferansiyel, traksiyon, parafin banyosu tedavi yöntemlerinin sadece birkaçı.

Ortopedik Rehabilitasyon

Diz (menüsküs, ön-arka çapraz bağ) yaralanmaları, bel-boyun (disk hernileri, faset eklem problemleri, lumbaji vs.) rahatsızlıkları, ayak bilek burkulmaları (ligamet ve tendon), problemleri, kas ve tendon zorlanmaları, omuz (rotafor cuff yırtıkları, acromioclavikuler seperasyonlar, çıkık, biceps tendon problemleri) yaralanmaları sonrası rehabilitasyondur.

Unutulmaz Anlar

İster sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz alnları tercih edebilir, ister sevdiklerinizle vitamin bardan taze sıkılmış meyve suyu eşliğinde keyifli bir bahçe sohbeti yapabilir, yürüyüş parkurunda temiz havayı soluyarak yürüyebilirsiniz.

Dostlarınız veya yeni tanıştığınız misafirlerle spor alanlarında basketbol, voleybol maçları yapabilirsiniz.

Her Yaş İçin Aktivite

Burada zamanınızın her dakikasını keyifli şekilde geçirmek en doğal hakkınız. Her adımınızda zinde kalabileceğiniz bir tesis sizleri bekliyor.

Huzur ve güven içerisinde çocuklarınızın emin ellerde, sağlıklı bir ortamda keyifle zaman geçirebilecekleri, oyun, eğlence, bilgi ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak Orçi Çocuk Kulübünde her şey sizler için.

Bilardo, masa tenisi, ücretsiz fitness center, tüm alanlarda ve odalarda ücretsiz kablosuz internet, step, aerobik, pilates, egzersizleri yapabileceğiniz Oruçoğlu Fitclub hizmetinizde.

Yarım Pansiyon 

Ana Restoran

  • Sabah Kahvaltısı07:00-10:00
  • Akşam Yemeği19:00-21:30

Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği konsepte dahildir. Konsept harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

1992 yılından günümüze, Frig Vadisi'nin eteğinde, yeraltı zenginliklerinin üzerinde, kaynağından termal suyu ile bezenmiş, sağlık ve sukunet sunan tesis, konuklarına en üst seviyede kaplıca deneyimi yaşatma anlayışı ile hizmet veriyor.

Tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde, 110.000m2 alanda, özenle hazırlanmış yürüyüş parkurları, açık hava spor alanları ile yemyeşil bahçesinde, otelin her yerinde sizinle buluşmaya hazır sağlık dolu termal suyu, açık ve kapalı yüzme havuzları, rahatlık ve güzellik kaynağı Spa merkezi, gelişmiş tedavi merkezi, kapsamlı spor merkezi, sizin konforunuz için döşenmiş farklı beklentilere uygun 306 odası, birbirinden lezzetli tatlar sunan zengin mutfağı, her şeyi düşünülmüş bölgenin balo ve toplantı salonları, güler yüzlü personeli ve hep daha iyisi diyen konuksever hizmet anlayışı ile hafızanızdan silinmeyecek günler sizi bekliyor.

Tesis doğal kaynağın üzerindeki konumu ile sizlere sağlıklı termal suyu yeraltından alarak odalarınıza ulaştırıyor. Benzerlerinden ayrılan bir konuma sahip olmanın avantajını, sizlere hizmet olarak sunmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Termal su, doğru tedavi ve ortopedik rahatsızlıklardan nörolojik ve nefrolojik rahatsızlıklara, deri kemik hastalıklarından iltihaplanmalara, beyin damar hastalıklarından solunum rahatsızlıkları ve kireçlenme, kas ağrılarına kadar onlarca sıkıntıya derman olabilecek etkili şifayı sağlama gücüne sahiptir.

Tesis içinde ve dış bahçesindeki 100'e yakın farklı bitki çeşidi ile doğayla iç içe, yemyeşil bir sağlık otelidir.

Termal Suyun Şifaya Dönüştüğü Yer

Termal su, doğru tedavi ile romatizmal ve ortopedik rahatsızlıklardan nörolojik ve nefrolojik rahatsızlıklara, deri ve kemik hastalıklarından iltihaplanmalara, beyin damar hastalıklarından solunum rahatsızlıkları ve kireçlenme, kas ağrılarına kadar onlarca sıkıntıya derman olabilecek etkili şifa sağlama gücüne sahiptir.

Mikrobiyotik çalışmalar sonucunda havuz suyunun Alman DIN 19643 havuz kullanımı standartlarına uygun olduğu görülmüştür. Sular analiz değerleri sayesinde; romatizmal hastalıklar, ortopedik rahatsızlıklar, nörolojik rahatsızlıklar, çeşitli iltihabi rahatsızlıklarda, nefrolojik, solunum sistemi hastalıklarında, deri hastalıklarında, kireçlenmeler, kas ağrıları ve siyatik hastalıkların tedavisinde olumlu sonuçlar vermektedir.

Oruçoğlu Termal Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Dal Merkezinde Tedavi Edilen Hastalıklar

Oruçoğlu Termal Otel'in özel imkanları sizin için hazır!

“Tedavi edici özelliği bulunan termal suları nedeniyle alışılagelmiş SPA’lardan ayrılan Oruçoğlu Güzellik ve Sağlık Merkezi, doğadan gelen güzellik ve huzur ile hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirmenizi sağlar. Afyonkarahisar bölgesinin mineral bakımından en zengin termal suyu başta romatizmal rahatsızlıklar, eklem ve kas ağrıları, kireçlenme, bel ve boyun fıtıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve cilt hastalıkları olmak üzere, birçok hastalığın tedavisinde olumlu sonuçlar vermektedir.”

Oruçoğlu Termal Otel ailesi olarak misafirlerin memnuniyeti önemlidir.

Yıllardan beri süregelen tecrübemiz ve sektörde öncü olmanın yüklemiş olduğu sorumluluğun farkındalığı ile misafir memnuniyetini hedefliyor ve bu hedefe giden yolda, tüm çalışan ve yöneticilerimiz ile birlikte toplam kalite anlayışını benimseyerek, bu yöndeki etkinliği sürekli kılmayı planlıyoruz.

Misafirlerin düşüncelerini kendilerini geliştirmek için fırsat olarak biliyor, misafir istek ve beklentilerini yöneticileri ile toplam kalite anlayışında yoğuruyor ve personellerini de bu yönde bilinçlendirerek misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedirler

TERMAL SPA SAĞLIK OTELİ

Oruçoğlu Thermal Resort Otel olarak prensiblerin deki ana hedefi; misafirlerin ve çalışanların memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet sunabilmektir.

Uzun vadeli dostluklar biriktirmeyi kendilerine amaç edinip, yatırımlarını misafirlerine yapmaktadırlar. Misafirlerin her türlü istek ve önerilerini dinliyor, şikayetlerini çözümlüyor ve misafirlerine geri bildirimlerini yapmaktadırlar.

Misafirlerin beklentilerini, etkin olarak uyguladıkları Kalite Yönetim Sistemi ile en iyi şekilde algılıyor ve verdikleri hizmeti bu yönde şekillendiriyorlar.

Misafirlere daha iyi hizmet verebilmek adına kaliteyi ölçülebilir hale getiriyor, sistemin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamak için verdikleri hizmet ve sonuçları ile ilişkili hedefler belirleyip çalışanlar ile yönetimin uyumlu birlikteliğini oluşturmaktadırlar.

Toplam Kalite anlayışını yaygınlaştırmak, kendilerini sürekli geliştirmek adına çalışmalarına düzenli eğitim vererek yetkinliklerini arttırmaktadırlar.

Kalite sistemi tüm çalışanlarının benimsemesini sağlıyor, çalışanlarını da sisteme dahil ederek çalışmalarını iyi bir ekip olmanın bilinci ile gerçekleştirmektedirler.

Daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre sağlamak için, doğal kaynaklarını daha verimli kullanabilecekleri çözümler üretiyor, riskleri en aza indirerek, çevre kirliliğini önlemek ve azaltmak adına çalışmalar yapılmaktadır.

Enerji tüketimini azaltarak çevreyi korumak için; enerji performanslarını geliştirecek tasarımları, enerji tüketimini azaltacak teknoloji ve hizmetleri tercih etmektedirler.

Tüm bu çalışmaları yaparken yasal şartlara ve mevzuata da uymayı ihmal etmiyorlar.

Hedeflerine ulaşmaların da gerekli desteği kendisini ve işini geliştirmeyi seven, kurumsal değerleri benimseyen ve öğrenmeye açık çalışanları ve yöneticiler ile çalışmaktadırlar.

Toplantı Salonları

Konferans, Toplantı, Balo, Düğün, Nikah Salonları

Tesis balo, büyük eğlence organizasyonları ve iş dünyasının toplantı-kongre organizasyonları yanında, özel günlerinizde de misafirlerinize ev sahipliği yapabilecek kapasitededir. Organizasyon içeriğinize göre kişi sayısı ve ihtiyaçlarınız için 6 ayrı salon mevcuttur.

Afyonkarahisar'ın en büyük toplantı salonu olma özelliğini taşıyan Atrium Salonu'nun yanı sıra Defne, Odeon, Abaküs ve Rose salondan oluşan, amacınıza uygun şekilde düzenlerle hizmetinizde.

Eğlence ve kutlama organizasyonlarınız için ses ve görüntü sistemi, toplantılar için video Wall ve kokteyl düzeni ile kaliteli organizasyon ve eğlencenin keyfine varın.